BeAbout Burger

BeAbout Burger

Aj ikona rýchleho stravovania sa dá spraviť sofistikovane a chutne. Predstavte si burger, ako dokonalý gastronomický zážitok. Šťavnatý kúsok hovädzieho mäsa, čerstvá zeleninka, chrumkavý šalát, cibuľové krúžky, domáca omáčka,.. Jednoducho burger postavený na kvalitných a čerstvých surovinách. Je jasné, že vysušené mäso v rozpadnutej žemli s koliečkom zvädnutej uhorky a umelou omáčkou nikoho neohromí. 

Každé ráno preto prijímame čerstvé hovädzie mäso, ktoré zbavíme všetkých šliach, nakrájame, pomelieme a ochutíme tajnými aj netajnými ingredienciami. Všetko zamiešame, presne navážime a vytvarujeme placku, ktorá po správnom ugrilovaní vytvorí šťavnatý burger aj na vašom tanieri.

Aby bolo dielo dokončené a zážitok z konzumácie dokonalý, nesmie chýbať zľahka opečená žemľa potretá majonézou, domácá omáčka, ktorá sa najviac hodí a šalát známy ako Slaw, pripravený podľa vlastnej receptúry.  

Nech sú uspokojené všetky chuťové poháriky a sýty každý fajnšmeker, máme na výber burgery s rôznymi kombináciami, pričom každý sa dá dotvoriť kvalitným syrom, slaninou, vajíčkom, jednoducho čímkoľvek, po čom žalúdok volá. Nájdete u nás aj burger s kuracím mäsom, či bravčovým, ktorého chuť dotvorí španielske Chorizo a čerstvo nasekané bylinky. 

Ako pripravujeme burger môžete vidieť na tomto videu.