Man vs. Burger

Man vs. burger

Každý deň okrem víkendov od 15:00 do max 17:00 hodiny prebieha v reštaurácii BeAbout súťaž pre skutočných jedákov. V “Man vs. Burger” sa proti sebe postavia päťčlenný tím a desať riadnych burger porcií. Tie pozostávajú z hovädzieho alebo bravčového burgeru, hranoliek, cibuľových krúžkov, omáčky a príloh. Na jednu hlavu dve porcie - kolegiálna pomoc v rámci tímu je povolená, občas aj vítaná.

Víťazný tím je ten, ktorý v jednej hodine dokáže zdolať všetky porcie. Vyhráva 100-percentnú zľavu na všetko skonzumované jedlo a ak dosiahne dobrý čas, právom mu patrí čestné miesto na„Hall of Fame Najväčších Jedákov“. Domov teda víťazi odídu s plnými žalúdkami aj peňaženkami.

Počas súťaže má tím jedákov k dispozícii neobmedzené množstvo vody alebo sódy. Ak sa s touto výzvou tím nepopasuje, je potrebné všetko skonzumované zaplatiť z vlastného vrecka. Netreba zúfať, po troch mesiacoch je možné prihlásiť sa do súťaže znova. Jednotlivec, ktorý však v súťaži zvíťazil už po tretíkrát, sa  zúčastniť viac nemôže.

Ak už vám bolo 18, máte radi výzvy, vaše zdravie nepokrivkáva a milujete burgery, potom vám nič nestojí v ceste postaviť sa im zoči-voči.