Ako správne jesť hamburger

Vedecky overené, nami otestované! takto sa má správne jesť hamburger

Plytvaniu hamburgermi je koniec! Zabudnite na reklamy, kde vám radia ako správne jesť hamburgery. Máme pre vás vedecky vyvinutú, overenú a otestovanú radu ako nato. Pravdepodobne ste o tom veľmi nepremýšľali, ale je možné, že ste doteraz jedli hamburgery úplne zle. Žiadny strach. Japonskí vedci-experti v podobe mechanika, strojného inžiniera a stomatológa vyvinuli ideálny spôsob, ako držať a jesť hamburger bez toho, aby ste zašpinili seba, okolie, alebo vám povypadávala polovička pokrmu na stôl.

Štyri dlhé mesiace sa títo traja experti snažili vyvinúť najlepšiu techniku. Ich výskum ukázal, že väčšina smrteľníkov konzumuje hamburger palcami na spodnej časti žemle a ostatné prsty má uložené na vrchu. Nejeden hamburgerový milovník zaplače keď vidí, koľko mäsa a prílohy vypadáva bokom. Preto vedci prišli nato, že keď k palcom pridáte aj malíčky a stredné prsty ponecháte hore, zamedzíte tak vypadávaniu jedla spod žemle a narobíte oveľa menej neporiadku. Má to len jednu nevýhodu, chýba vám tretia ruka na jedenie hranoliek. Ktovie, možno japonskí experti už pracujú aj na tom.

Takže teraz už vieme čo znamená, keď sa povie vlk je sýty a koza zostala celá (teda aspoň do doby, kým nie je prázdny tanier). Ak by sa vám ale náhodou tento trik nepozdával, skúste obrátiť váš burger hore nohami.