Ako sa McDonald's prispôsobuje

Od samurajských hamburgerov, hranoliek z morských rias až po matcha McFlurry

S viac ako 69 miliónmi hladnými zákazníkmi, ktorých sa McDonald's každý deň v 119 krajinách snaží nakŕmiť, je ťažké svojou ponukou uspokojiť čo najviac chuťových pohárikov.

To znamená, že fast food predajca musí byť naozaj kreatívny, a to najmä na zahraničných trhoch, ktoré predstavovali len v minulom roku tržby vo výške 27 600 000 000 dolárov.

Pozrite sa, ako McDonald's prispôsobuje svoju ponuku podľa krajín, v ktorých pôsobí.

McDonald's Ebi Burger

Kde: Japonsko, Singapur a ostatné Ázijské krajiny Čo burger obsahuje: Chrumkavá „fašírka“ z kreviet, šalát a pikantná omáčka

Kde: Japonsko, Singapur a ostatné Ázijské krajiny
Čo burger obsahuje: Chrumkavá „fašírka“ z kreviet, šalát a pikantná omáčka

McDonald's Shaka Shaka Chicken

Kde: Singapur Čo burger obsahuje: Shaka Shaka Kurča je chrumkavý vypražený rezeň posypaný zmesou rôzneho korenia, podávaný v papierovom vrecku

Kde: Singapur
Čo burger obsahuje: Shaka Shaka Kurča je chrumkavý vypražený rezeň posypaný zmesou rôzneho korenia, podávaný v papierovom vrecku

McDonald's Bacon Rolls

Kde: U.K.  Čo burger obsahuje: McDonald označil jeho Bacon Roll ako "raňajky pre všetkých milovníkov slaniny." Tá údajne pochádza z britských fariem. Podáva sa s kečupom alebo hnedou omáčkou.

Kde: U.K. 
Čo burger obsahuje: McDonald označil jeho Bacon Roll ako "raňajky pre všetkých milovníkov slaniny." Tá údajne pochádza z britských fariem. Podáva sa s kečupom alebo hnedou omáčkou.

McDonald's Black and White Hamburger Combo

Kde: Čína Čo burger obsahuje: Čierny burger s bielymi sezamovými semiačkami je podávaný s nakladanou cibuľou. Biely burger s čiernym sezamom so šalátom a pikantnou omáčkou. Oba sú s hovädzím mäsom.

Kde: Čína
Čo burger obsahuje: Čierny burger s bielymi sezamovými semiačkami je podávaný s nakladanou cibuľou. Biely burger s čiernym sezamom so šalátom a pikantnou omáčkou. Oba sú s hovädzím mäsom.

McDonald's McArabia

Kde: Arabské krajiny a Pakistan Čo jedlo obsahuje: Dva grilované kuracie karbonátky s hlávkovým šalátom, paradajkami, cibuľou a cesnakovou omáčkou v pita chlebe.

Kde: Arabské krajiny a Pakistan
Čo jedlo obsahuje: Dva grilované kuracie karbonátky s hlávkovým šalátom, paradajkami, cibuľou a cesnakovou omáčkou v pita chlebe.

Snack al Parmigiano

Kde: Taliansko O čo ide: Namiesto McDonald's v McDonald's  v Taliansku môžete dostať takýto zabalený syr Parmesan.

Kde: Taliansko
O čo ide: Namiesto McDonald's v McDonald's  v Taliansku môžete dostať takýto zabalený syr Parmesan.

Bubur Ayam McD

Kde: Malajzia  Čo jedlo obsahuje: Ide o raňajkovú ponuku, ktorá sa skladá z kaše, kúskov kurčaťa, jarnej cibuľky, zázvoru, posekaných chilli papričiek a restovanej šalotky. V Singapure toto jedlo volajú Chicken SingaPorridge.

Kde: Malajzia 
Čo jedlo obsahuje: Ide o raňajkovú ponuku, ktorá sa skladá z kaše, kúskov kurčaťa, jarnej cibuľky, zázvoru, posekaných chilli papričiek a restovanej šalotky. V Singapure toto jedlo volajú Chicken SingaPorridge.

McDonald's Rosti Brekki Wrap

Kde: Austraáia a Nový Zéland Čo jedlo obsahuje: Rosti Brekkie Wrap obsahuje slaninu, vyprážané vajcia, plátok syra a chrumkavú zemiakovú kašu v tortille a s BBQ omáčkou.

Kde: Austraáia a Nový Zéland
Čo jedlo obsahuje: Rosti Brekkie Wrap obsahuje slaninu, vyprážané vajcia, plátok syra a chrumkavú zemiakovú kašu v tortille a s BBQ omáčkou.

McLobster

Kde: Kanada Čo jedlo obsahuje: McLobster sendvič údajne obsahuje 100% mäso z atlantického homára, nakrájaný zeler, ľahkú zálievku a šalát.

Kde: Kanada
Čo jedlo obsahuje: McLobster sendvič údajne obsahuje 100% mäso z atlantického homára, nakrájaný zeler, ľahkú zálievku a šalát.

McAloo Tikki

Kde: India Čo burger obsahuje:  McAloo Tikki predávaný v Indii obsahuje vyprážanú zemiakovú placku, hrach, paradajky a v žemli. 

Kde: India
Čo burger obsahuje:  McAloo Tikki predávaný v Indii obsahuje vyprážanú zemiakovú placku, hrach, paradajky a v žemli. 

McDonald's Gazpacho Soup

Kde: Španielsko O čo ide: Táto klasická letná polievka sa podáva chladená s nakrájanými paradajkami, uhorkou, cibuľou, zelerom, citrónovou šťavou a pálivou omáčkou.

Kde: Španielsko
O čo ide: Táto klasická letná polievka sa podáva chladená s nakrájanými paradajkami, uhorkou, cibuľou, zelerom, citrónovou šťavou a pálivou omáčkou.

KiwiBurger

Kde: Nový Zéland Čo je v jedle: Napočudovanie, KiwiBurger neobsahuje žiadne kiwi. Tento burger pozostáva z  hovädzieho mäsa, vajca, cvikle, paradajky, šalátu, syra, cibule, kečupu a horčice.

Kde: Nový Zéland
Čo je v jedle: Napočudovanie, KiwiBurger neobsahuje žiadne kiwi. Tento burger pozostáva z  hovädzieho mäsa, vajca, cvikle, paradajky, šalátu, syra, cibule, kečupu a horčice.

McDonald's Poutine

Kde: Kanada Čo to je: Syr, hranolky a omáčka.

Kde: Kanada
Čo to je: Syr, hranolky a omáčka.

McDonald's Matcha McFlurry

Kde: Singapur, Japonsko O čo ide: McFlurry so zeleným čajom a oreo keksíkmi.

Kde: Singapur, Japonsko
O čo ide: McFlurry so zeleným čajom a oreo keksíkmi.

Informácie pochádzajú zo stránky http://www.businessinsider.com