Limonády Beabout

Nápoj obľúbený najmä v lete ponúka viac ako len príjemné osvieženie v horúčavách

Tak, ako k letu patrí slnko a horúčavy, tak k nemu patria aj osviežujúce limonády.  Z čerstvého ovocia, byliniek, s ľadom a čistou vodou.

Presladené vody v týchto mesiacoch moc na chuť nechodia, neosviežia a nie sú ani najzdravšie. Čo tak ale tie, ktoré sa skladajú zo šťavy z osviežujúceho citróna, čerstvého zázvoru, lesného ovocia, či mäty? Okrem toho, že uhasia váš smäd, schladia vás aj počas týchto horúčav a ako bonus, obsahujú vitamíny, ktoré v iných sladených nápojoch nenájdete.

Dodržiavať pitný režim treba. A obzvlášť v lete. Približne dve tretiny nášho tela tvorí voda. Pitím by sme denne mali prijať 1,5 až 2,5 litra vody. Letné limonády sú skvelou príležitosťou, ako okrem nej dostať do tela  aj iné zdraviuprospešné látky. Vďaka ovociu a bylinkám.

Vodu neprijímame len preto, aby sme v týchto extrémnych teplách neskolabovali. Dodáva nám potrebnú energiu, odplavuje škodliviny z nášho tela, hydratuje pokožku a napríklad tiež pomáha chudnúť.

U nás máte na výber klasickú citrónovu, pomarančovú alebo limetkovú limonádu, a tiež špeciálne osviežujúce nápoje zložené z čerstvej mäty, citrónovej šťavy a zdravého zázvoru, alebo s čerstvým lesným ovocím a mätou. 

Mäta, citrónová šťava a zázvor

Mäta, citrónová šťava a zázvor

Čerstvé lesné ovocie a mäta.

Čerstvé lesné ovocie a mäta.