Top 5 burgerov v Barcelone

Chystáte výlet do Barcelony? Ani na cestách by ste nemali zabudnúť na svoje obľúbené jedlo. Do série TOP miest na hamburger po celom svete pridávame aj Španielsko.

Bacoa Kiosko

Facebook.com

Facebook.com

Zvoľte klasický hovädzí burger s domácou žemľou, karamelizovanou cibuľkou, syrom a slaninou. Dokonale vyvážená chuť a šťavnaté mäso vás prekvapia. Ak máte radšej kuracie, Tandoori chicken bude tou správnou voľbou. Ako dezert vyskúšajte jednu z osviežujúcich zmrzlín.

Viac o reštaurácii sa dozviete na oficiálnej stránke.

Oval

Facebook.com

Facebook.com

V Oval reštaurácii si môžete poskladať hamburger podľa vlastných predstáv a chutí. Dostanete objednávací formulár, na ktorom si zaškrtnete ingrediencie, ktoré má váš burger obsahovať. Ak si nebudete vedieť rady, milá obsluha vám určite pomôže.

Viac sa dozviete TU.

Timesburg

Foto: Facebook.com

Foto: Facebook.com

Kobe burger či Pollo piri piri sú favoritmi v Timesburg hamburgrárni. Rozhodne oceníte čerstvé chrumkavé žemle s rôznou posýpkou a šťavnaté mäso. A hlavne nevynechajte domáce ultratenké hranolčeky.

Oficiálny fanpage reštaurácie nájdete TU.

Chivuo's Gràcia

Foto: Facebook.com

Foto: Facebook.com

Tu si prídu na svoje nielen milovníci hamburgerov ale aj remeselných lokálnych pív. Za vyskúšanie stojí  pulled pork a k nemu vychladená IPA. Nezabudnite si zajednať stôl a keby náhodou, na ulici pred bistrom to skutočne žije.

Zistite o reštaurácii viac.

bBurger Barcelona

Zdroj foto: Foursquare.com

Zdroj foto: Foursquare.com

Veľmi kreatívne hamburgery sú podľa hodnotení zákazníkov vždy vyrobené k dokonalosti. Skúste  B-Bronx so slaninou avajcom alebo b-Dali s foie gras.

nformácie o reštaurácii sa dozviete na tejto stránke