Najlepšie burger blogy na svete

Cestujete po svete a hľadáte miesta, kde si môžete vychutnať obľúbené hamburgery? Prinášame vám tipy na najlepšie blogy, kde sa o svete hamburgerov dozviete viac, ako ste si vôbec vedeli predstaviť.

Boston Burger Blog

Blog plný delikátne vyzerajúcich burgerov a odborných recenzií. 

www.bostonburgerblog.com

www.bostonburgerblog.com

Burgerac

Hoci Spojené kráľovstvo nemá najsilnejšiu históriu v tom, že by bolo svetoznáme vďaka svojej kuchyni, Burgerac vás presvedčí o opaku. 

www,burgerac.com  

www,burgerac.com

 

Burger Addict

Burger Addict predstavuje blog, ktorý vám ponúkne recenzie na hamburger reštaurácie po celom svete. Nemecko, Paríž, Londýn, New York. Ľahko sa zorientujete vďaka burger mape.

www.burgeraddict.org

www.burgeraddict.org

Burger Beast

Pozor, prezeraním  si fotiek tohto floridského blogu zaručene ostanete hladní. Respektíve, dostanete chuť na burger.  The Beast vždy povie tak, ako to je, a má úžasnú znalosť o všetkých jedlách v okolí. Tiež hostí niektoré z najväčších potravinárskych udalostí v celej krajine.

www.burgerbeast.com

www.burgerbeast.com


Burger Business

Na rozdiel od zvyšku uvedených blogov, Burger business nie je miesto na hodnotenie potravín. Ako už vyplýva z názvu, ide o (dôveryhodný) zdroj správ o všetkom čo sa deje v burger biznise po svete.

www.burgerbusiness.com

www.burgerbusiness.com


Burger Junkies

Najlepšie blogy o jedle sú písané ľuďmi, ktorí sú naozaj vášniví konzumenti. Burger Junkies je jedným z najlepších príkladov.

www.burgerjunkies.com

www.burgerjunkies.com


Burger weekly

To, čo začalo ako klasický blog, ktorý overoval hamburgery v New Yorku, sa stalo najrýchlejšie rastúcou sieťou Burger bloggerov po celej krajine. Táto posádka vlastní hashtag "#BurgerPorn" a pohľad na ich fotografie hovorí za všetko.

www.burgerweekly.com

www.burgerweekly.com


Hamburger Me!

Ak chcete dokonalý prieskum britskej Burger scény, môžete sa spoľahnúť na Hamburger Me! 

hamburger-me.com

hamburger-me.com