TOP 5 hamburgerov v Krakove

Chystáte výlet od Krakova a nechcete si nechať ujsť svoje obľúbené jedlo? Aj v poľskom Krakove nájdete burgrárne, ktoré naozaj stoja za to. Posvietili sme si na hodnotenia zákazníkov a prinášame vám rebríček najlepších päť hamburgerov od susedov.

Moaburger

Moaburger predstavuje rodinnú firmu, ktorá vznikla z lásky k dobrému jedlu a kvalitnému stravovaniu.  A tento prístup oceňujú aj samotní zákazníci, ktorí svojím hodnotením radia reštauráciu medzi tie najlepšie burgrárne v meste.  Potešia vás veľké porcie a netradičné no chutné kombinácie. Napríklad s kešu orieškami, marhuľami a kuracím mäsom, s cviklou a ananásom či quattro formaggi.  Od konkurencie ich však líši aj netradičná žemľa.

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook

Mikołajska 3, Krakov

Streat Slow Food

Veľké, čerstvé a šťavnaté. Slow food ponúka veľké množstvo najrôznejších hamburgerov za prijateľnú cenu. Navyše, prídu až k vám. Street Slow Food je totižto pojazdný a na svojom Facebook profile vám vždy prezradí, v akom čase sa kde bude nachádzať.

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook

Kupa 10, Krakov

Krowarzywa

Ste to, čo jete! Tak znie heslo poľskej Krowarzywa burgrárne.  Všetko, čo tu dostanete je na 100-percentnej rastlinnej báze a vyrábané s ohľadom na zvieratá a životné prostredie. Mäsové hamburgery tu ale budete hľadať márne. Ide o vegetariánsko vegánsku reštauráciu, avšak, ak hľadáte alternatívu alebo niečo netradičné, ste na správnom mieste.

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook

Sławkowska 8, Krakov

Alchemia od Kuchni

Alchemia od Kuchni bola vytvorená z lásky k dobrému, poctivému a jednoduchému jedlu. Čerstvé lokálne ingrediencie, kreativita a k tomu príjemný priestor a obsluha radia Alchemiu k tým najlepším miestam s výborným burgerom v Krakove.

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook

Estery 5, Krakov

Plac Nowy 1

Na výber máte niekoľko kvalitných burgerov, vždy podávaných s belgickým hranolkami, šalátom, mini kyslými uhorkami a kečupom. Klasický burger, cheeseburger a chickenburger dopĺňajú netradičný halloumi burger a pikantný burger. Okrem burger s užijete aj zaujímavý priestor a vybavenie reštaurácie.

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook

Kazimierz, Krakov