Hamburgerom to končiť nemusí

Kvalitná vodka či koňak, oboje dajú tú správnu bodku za vaším jedlom. Stačí si len vybrať. Po čom túžia vaše chuťové poháriky?

Beluga Transatlantic

Transatlantic Racing predstavuje exkluzívnu vodku inšpirovanú víťazstvami ruského jachtárskeho tímu v Atlantickom oceáne a Stredozemnom mori. Vodka pripravená podľa jedinečného tajného receptu je majstrovským dielom dizajnérov, vyrábaným výlučne manuálne.

Ostrejšia a výraznejšia chuť je výsledkom špeciálnej prípravy, ktorá vyžaduje využitie priezračnej vody pod tlakom. Tá pochádza zo sibírskych prameňov. Beluga je tvorená z enzýmov sladového liehu, ktoré napomáhajú významne zlepšiť jej ušľachtilú a sýtu chuť.

Zložitý proces výroby vodky Beluga trvá približne mesiac. Výsledok však stojí za to.

drinkwire.luquor.com

drinkwire.luquor.com

Vodka Level

Táto 50-perentná vodka je unikátna pre svoju jemnú no pulzujúcu chuť. Cítiť v nej citrusovú arómu, korenie a zaujímavé odtiene cédrového dreva. Jedinečnosť Level Vodky tkvie v jej samotnej destilácii, kedy je úplne zbavená nečistôt a tak získava plný charakter s krehkým záverom.

magna-events.gr

magna-events.gr

Martell Cordon Bleu

Francúzsky koňak Cordon Bleu pochádza z dielne Martell, najstaršieho veľkovýrobcu koňaku. Založil ju Jean Martell v roku 1715 na úrodnej pôde v oblasti Charente. Osem generácií rodiny sa zapríčinilo o to, že koňak Martell je dnes druhým najväčším výrobcom tohto tmavozlatého alkoholického nápoja.

Prednosťou koňaku Cordon Bleu je výnimočná guľatá a uhladená chuť s bohatou drevitou a ovocnou arómou. Región Cognac má šesť pestovateľských oblastí vína – Borderies, Grande Champagne, Petite Champagne, Fins Bois, Bon Bois a Bois Ordinaires. Martell používa iba hrozno zo štyroch najkvalitnejších oblastí.

thedieline.com

thedieline.com