5 sexi jedál, ktoré by ste si mali objednať na prvom rande

Zabudnite na to, čo máte na sebe. Podľa vedcov je to práve jedlo, ktoré môže prelomiť zábrany a spustiť chémiu s osobou sediacou oproti vám v reštaurácii.

Pravdaže, existujú jedlá, pri ktorých naozaj niet dôvodu objednať si ich na prvom rande. Napríklad utopencov s cibuľou, cesnakovú nátierku prípadne nakladaný hermelín. Ale sú i také, ktoré chlapi skutočne radi vidia objednať si opačným pohlavím.

Fox News Magazine priniesol list takýchto pokrmov a nechýba medzi nimi ani burger.

Steak

Dámy, ak naozaj chcete zapôsobiť na objekt sediaci oproti vám, objednajte si steak. Údajne je šialene sexi, keď žena vie, ako sa správne popasovať s kusom mäsa. Takže hlavne, nepilujte a neprežúvajte obrovské kusy. Keď muž vidí, že máte nad svojím steakom dokonalú kontrolu, bude premýšľať aj nad tým, akú kontrolu a nad čím by ste mohli prebrať neskôr.

Zdroj: Internet.

Zdroj: Internet.

Gnocchi

Ak vaše kroky s objektom záujmu smerujú do talianskej reštaurácie, nehanbite sa objednať tanier cestovín. Odporúčame tie, ktoré sa jednoducho jedia a nekončia všade na vás, vedľa vás prípadne na partnerovi. Romantika na “Lady and the Tramp” patrí na filmové plátno, nie na vaše prvé rande. Čím vás vystríhame pred špagetami. Preto sú skvelou voľbou zemiakové gnocchi. Mäkké a lahodné cestoviny vás zavedú priamo do Talianska, so všetkou romantikou, ktorá k tomu patrí. 

Zdroj: Internet.

Zdroj: Internet.

Hamburger

Ak nie ste v nóbl francúzskej reštaurácii, je úplne v poriadku objednať si hamburger. Nemusí to byť najelegantnejšie jedlo na rande, ale svojmu vyvolenému ukážete, že si viete jedlo užívať a nemáte problém popasovať sa aj s takýmto jedlom.

Údajne muži nechcú vidieť ženu objednávať si šalát, čo je podľa prieskumov najčastejšou voľbou žien na prvom rande. Muži potom nevedia, či chce žena len zapôsobiť alebo žije naozaj fit a zdravo. A navyše, ak vás už muž zoberie na prvé rande do burgrárne, zrejme nehľadá takú, ktorá počíta kalórie.

Navyše, sexi pri jedení hamburgeru nemusí vyzerať len modelka Kate Upton v Carl Jr. reklame.

13147352_10153558104209117_2941329563941934932_o.jpg

 Kura

Kurča je jedným z najbezpečnejších jedál na rande a to z dvoch dôvodov: jednoducho sa konzumuje a nepáchne. Ak už ale siahnete po kuracom mäse, vyberte si niečo špeciálne, aby vám s nudou na tanieri neprišla aj nuda pri večeri.

unsplash.com

unsplash.com

Čokoľvek z tmavej čokolády

Nič nie je viac sexi, ako tmavé čokoládové dezerty.  Napríklad jahody namočené v čokoláde, čokoládová lava cake alebo zmrzlina z horkej čokolády. Môže sa to zdať ako jednoduchá cesta, ale bohatá chuť a odzbrojujúca textúra horkej čokolády stimuluje zmysly a dokáže vás výborne naladiť.

unsplash.com

unsplash.com