Man vs. Burger

Ak máte radi výzvy, v BeAbout si prídete na svoje. Každý deň okrem víkendov sa môžete zapojiť do súťaže “Man vs. Burger”, v ktorej zistíte, koľko znesie váš žalúdok.

Stačí zostaviť päťčlenný tím a za jednu hodinu zdolať desať poriadnych porcíí burgerov so všetkým, čo k ním patrí. Vy zjete všetko jedlo na stole a my vás odmeníme 100-percentnou zľavou na všetko skonzumované.

 Viac o súťaži a podmienkach sa dočítate TU.

Ak navyše zvládnete svoju úlohu v dobrom čase, patrí vám čestné miesto na „Hall of Fame Najväčších Jedákov“. Avšak, prekonať rekordmanov na stene slávy nebude jednoduché.

Od začiatku súťaže v roku 2011 sa jej zúčastnilo 480 tímov, priemerne si prídu svoje sily s burgerom zmerať dva tímy do týždňa. A hoci tesne, burger stále vyhráva. Viac ako 280 tímov zatiaľ v súťaži neuspelo.

Rebríčku kraľujú “Kyselinári" so zatiaľ neprekonateľným a zároveň neuveriteľným časom 16:01. Druhé miesto patrí “Expandables” s časom 21:30 a prvú trojku uzatvárajú Západňári, ktorí zvládli výzvu za 23 minút a 8 sekúnd a prekonali tak svoj predošlý rekord (26:51), čím z tretieho miesta vytlačili Medikov FLUK (26:06)

Na Hall of Fame Najväčších Jedákov majú čestné miesto aj Samaritáni (26:11), Miesiči” (27:35), “Východňáre” (28:25), “Bulsur Basreu” (28:36), “Jednoducho Mária” (29:00) a síce posledné no rovnako zaslúžené desiate miesto na stene jedákov majú aj “KORBY” (29:53).

Najlepších súťažiacich si môžete pozrieť aj na videu:

O súťažiacich vás odteraz budeme pravidelne informovať v špeciálnom fotočlánku.

Čítajte tiež: 103 HAMBURGEROV ZA 8 MINÚT: REKORDMANI Z BURGEROVÉHO SVETA