Top 5 hamburgerov v Seattli

Čo iné vyskúšať v Amerike, ako hamburgery? Tentokrát vám prinášame prehľad burger reštaurácii v Seattli, ktoré sa oplatí navštíviť.

8oz Burger Bar

Hamburgery v 8oz Burger Bare sú vyrábané s najkvalitnejších miestnych surovín od lokálnych výrobcov, čo im dodáva charakteristickú a jedinečnú chuť. Na svoje si prídu aj milovníci piva & whisky, návštevu nebudú ľutovať ani rodiny s deťmi. V príjemnom rustikálnom prostredí si vychutnáte kvalitný burger.

Foto: Facebook

Foto: Facebook

Reštauráciu nájdete na: 1401 Broadway, Seattle

 

Li'l Woody's Burgers & Shakes

Kvalitné mäsko, klasické aj netradičné kombinácie a dokonca možnosť vyskladať si svoj vlastný burger. Vychutnajte si napríklad Figs&Pigs, lososový alebo Vegie Vegie burger. A vynechať by ste nemali ani hranolky.

Foto: Facebook

Foto: Facebook

Reštauráciu nájdete na:  1211 Pine St, Seattle

Lunchbox Laboratory

Reštaurácia, ktorá sa preslávila “dokonalými milksheakmi a excelentnými burgermi”, teda, na tom sa zhodujú zákazníci. Z malej predajne na okraji Seattle sa dnes z Lunchbox Laboratory stalo vyhľadávané miesto.

Foto: Facebook

Foto: Facebook

Reštauráciu nájdete na: 1253 Thomas St, Seattle

 

Quinn's Pub

Quinn's Pub nie je typickou burgrárňou a na výber máte niekoľko rôznych a zaujímavých jedál, avšak, ak sa rozhodnete pre burger,  urobíte dobre. PAINTED HILLS BURGER s hovädzím mäsom, špeciálnou slaninkou, bielym čedarom, reďkovkovou majonézou, v domácej žemli a s domácimi hranolkami rozhodne radí túto reštauráciu medzi tie najlepšie miesta na burger. K tomu bohatá ponuka piva a Borubonu. Čo viac vám chýba?

Foto: Facebook

Foto: Facebook

Reštauráciu nájdete na: 1001 E Pike St (at 10th Ave), Seattle

Uneeda Burger

Bohaté porcie, šťavnaté burgery a príjemná atmosféra. Uneeda Burger je neformálna, hamburger “búda” s vážne chutnými hamburgermi a sendvičmi vytvorenými šéfom Scottom Staplesom. Veľký výber dobrého vína a remeselných pív dopĺňajú kvalitné menu. Burgery sú z lokálnej hovädziny, na svoje si však prídu aj milovníci kuraťa aj vegetariáni.

Foto: Facebook

Foto: Facebook

Reštauráciu nájdete na: 4302 Fremont Ave N, Seattle