Top 5 hamburgerov v Bruseli

Chystáte sa do Bruselu? Potom by ste mali vedieť, že je tu hneď niekoľko zaujímavých miest, kde burgery skutočne stoja za vyskúšanie!

Rachel (Bagels & Burgers)

Netradičné a vtipné. Ak sa nebojíte vyskúšať niečo iné, potom navštívte toto alternatívne burger miesto, kde dostanete skutočne šťavnaté, masívne a dokonale pripravené hamburgery. Minimálne za pozretie stoja ich fotografie.

Viac sa dozviete TU.

Ellis Gourmet Burgers

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook

Chýry prezrádzajú, že ide o najlepšie burgre v celom Bruseli. Ak patríte k milovníkom tohto pokrmu a k tzv. „foodies“, potom by ste nemali vynechať Ellis Gourmet Burgers reštauráciu. Náš tip: Ellis special! A na svoje si prídu aj vegetariáni.

Viac infromácií TU

Cool Bun

Ak si potrpíte na skutočne kvalitné suroviny a záleží vám na ich pôvode, potom v Cool Bun budete na pravom mieste. Organické burgery vyrábané z miestnych surovín a s bohatou ponukou pre vegetariánov. Ak sem povedú vaše kroky, nezabudnite vyskúšať cibuľové krúžky!

Viac sa dočítate TU.

 Green mango

Zdroj: Facebook.

Zdroj: Facebook.

Útulná reštaurácia ponúka nápadité a perfektne dochutené hamburgery. Podľa hodnotení hostí tu okrem výborných domácích hranoliek dostanete najmä excelentné hamburgery.  

Viac sa dozviete o reštaurácii TU.

Les super filles du tram

Výber burgerov je dostatočne veľký, aby uspokojil aj tých najnáročnejších milovníkov burgerov. Príjemná atmosféra, pekný a zaujímavý dizajn, chutné kokteily a navyše, reštaurácia je otvorená aj v nedeľu.

Viac o reštaurácii TU.