Carl’s Jr. dal zbohom sexi reklamám

Carl’s Jr. je každému dobré známy nielen pre svoje hamburgery, ale najmä pre reklamy so sexi modelkami a osobnosťami. Tomu je však koniec...

Pamätáte si ešte náš článok so sexi reklamnými spotmi od známeho fastfood reťazca? Mužské publikum zrejme tak ľahko nezabudne, ale pre každý prípad, pripomenúť si ho môžete TU.

Viac podobných reklám už však nepribudne. Sporo-odeté Charlotte McKinney, Paris Hilton či Kim Kardashian so šťavnatými hamburgermi nahradí nová kampaň, ktorá bude na rozdiel od tých predošlých, postavená na humore.

Najnovšie chce raťazec postaviť svoje meno na slogane: „Pioneer of the Great American Burger.“

Táto veľká zmena prišla po tom, ako bol po 16-tich rokoch CEO Andy Puzder vymenený na svojej pozícii Jasonom Markerom, bývalým prezidentom Kentucky Fried Chicken’s.

Andy Puzder bol nominovaný novým prezidentom Donaldom Trumpom za štátneho tajomníka, no kvôli nedostatku hlasov potrebných na jeho zvolenie sa stiahol. Jeho nahradenie na poste generálneho riaditela Carl's Jr. and Hardee's prišlo len niekoľko týždňov po tomto jeho neúspešnom pokuse. Značka sa chce teraz zamerať na širšie publikum a prezentovať skôr kvalitu potravín, ako na sexi telá modeliek.