Top 7 burgerov v Las Vegas

Chystáte sa do Las Vegas?  Ak neminiete všetko v kasínach, rozhodne sa oplatí odložiť si bokom aj na kvalitný americký hamburger!

Gordon Ramsay BurGR

Známy šéfkuchár Gordon Ramsay podáva vo svojej Burger reštaurácii viacero hamburgerov, ktoré ulahodia i tým najnáročnejším zákazníkom. My vám však odporúčame Hell's Kitchen Burger, ktorý nesie meno po jeho populárnej reality show. Môžete sa tešiť na prvotriedne hovädzie mäso,  syr asadero, opečené jalapeño paprikami, avokádo a grilované paradajky.

Viac informácií nájdete TU.

Fuku Burger

FukuBurger má všetko, čo dobrý burger potrebuje. Dokonca aj niečo navyše. A to je japonský nádych. Nevynechajte hovädzí burger s jablčnou údenou slaninou, americkým syrom, nakladanou červenou cibuľkou a červeným zázvorom, podávaný s japonskou BBQ omáčkou a wasabi mayo. 

Viac sa dočítate TU.

Holsteins Shakes and Buns

Reštaurácia Holsteins Shakes and Buns ponúka obrovskú škálu do detailov premyslených hamburegrov,  tradičných amerických občerstvení,  široký výber remeselných pív a skutočne pôsobivý zoznam milksheakov. Kozí cheddar, jalapeňos obalené v slaninke,  chrumkavé avokádo,... 

Zdroj foto: holsteinsburgers.com

Zdroj foto: holsteinsburgers.com

Viac sa dočítate TU.

Bachi Burger

Bachi je skratka pre japonský typ grilu Hibachi. Ďalším významom pre Bachi je karma. A týmto prekladom sa riadi aj reštaurácia - Zaobchádzajte s druhými tak, ako by ste chceli aby bolo zaobchádzané s vami. Burgery majú ázijský nádych, pochutí si na nich každý, kto má rád netradičné chute a nebojí sa skúšať nové veci. 

Zdroj foto: bachiburger.com

Zdroj foto: bachiburger.com

Viac informácií sa dozviete TU

Burger Bar

Jahňací burger, Veggie burger, Buffalo či Kobe Burger. To je len zlomok burgerov, ktoré si môžete vybrať. Na tomto mieste totiž dostanete burger zostavený podľa vašich vlastných chutí. Okrem mäsa si môžete v jednotlivých krokoch vybrať syr, omáčku, prílohy a dokonca aj typ žemle. Ponuka je skutočne bohatá, rovnako ako aj samotné porcie a máte istotu, že nenájdete na svojom tanieri nič, čo by ste nemali radi. Menu si jednoducho poskladáte podľa seba.

Zdroj foto a viac informácií nájdete tu: www.burger-bar.com

Zdroj foto a viac informácií nájdete tu: www.burger-bar.com

B&B Burger and Beer

Okrem jedla vás toto miesto rozhodne dostane aj svojou polohou. Reštaurácia sa nachádza priamo vo Venetian hoteli a kasíne. Priestor sa môže pochváliť obrovskou vonkajšou terasou, z ktorej máte dokonalý výhľad na Las Vegas bulvár. V B & B Burger dostanete poriadnu porciu šťavnatého burgeru z lokálnych surovín a milovníkov piva rozhodne poteší široký výber remeselných domácich pív. 

Zdroj: Facebook.

Zdroj: Facebook.

Viac sa dozviete TU.

Burger Brasserie

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook

Americká klasika s francúzskym nádychom. To je zrejme najlepšia definícia Burger Brasserie. Útulný a pohodlný priestor s viac ako 200 miestami na sedenie, obrovským barom a vinárňou ponúka skutočne lahodné hamburgery s prvotriednymi surovinami. Nevynechajte ani predjedlo, napríklad menší šalát s kuracím mäsom, karamelizovanými vlašskými orechmi, sušenými čerešňami, kozím syrom a vínnym octom. A čo burger? Napríklad lososový...

 

Viac zistíte TU.