Top 5 burgerov v Ľubľane

Chystáte sa na výlet do hlavného mesta slovinska? Do svojho burger listu by ste mali potom zaradiť aj jedno z týchto miest.

Pop’s Place

Miesto vychvaľované pre šťavnaté burgery, skvelé rebierka a koktejly. Ak sa chystáte navštíviť hlavné mesto Slovinska a máte chuť na zaujímavý, domáci burger, chcete si posedieť si v príjemnom prostredí a zažiť milú obsluhu, vaše kroky môžu s pokojným svedomím smerovať aj do Pop’s Place.

Zdroj: Facebook.

Zdroj: Facebook.

Viac informácií TU.

 

Hood Burger

Príjemné miesto, kde si môžete posedieť pri burgeri a pive s partiou alebo so svojou polovičkou. Hoci sa na prvý pohľad javí ako fastfood, pripomína ho len rýchlosťou vydávania jedla. Hood Burger je vonkajším burger barom, s výborne dochutenými burgermi a je veľmi vyhľadávaným a obľúbeným spotom najmä v teplých mesiacoch.  Rodinná atmosféra, čerstvý vzduch a dobré jedlo.

Zdroj: Facebook.

Zdroj: Facebook.

Viac TU.

 

Organic Garden

Ako je už z názvu zrejmé, Organic Garden je miestom pre všetkých milovníkov a vyznávačov organickej stravy, vegánov či vegetariánov.  Ale nie len pre nich.  Hoci tu nedostanete burger so šťavnatým mäsom a poriadnou porciou majonézy, skúsiť niečo nové, ako napríklad cviklovu žemľu a výborne dochutenú zeleninovú placku nemusí byť zlý nápad.

Zdroj: Facebook.

Zdroj: Facebook.

Viac informácií nájdete TU

 

Lars&Sven Burgers

Burgerom v Lars&Sven nič nepokazíte. Akurátna porcia, dobre dochutené mäso, široký výber a chutné hranolky. Skúste napríklad smoke burger alebo burger Black Angus. 

Zdroj: Inyourpocket.com.

Zdroj: Inyourpocket.com.

Viac sa dozviete TU.

 

Kavarna Tiskarna

Kavarna Tiskarna predstavuje veľmi príjemný koncept reštaurácie s kaviarňou, kde si okrem dobrého burgeru a kávy môžete dopriať aj osviežujúce pivo. Nechýba ani štýlová terasa.

Zdroj: Tripadvisor.

Zdroj: Tripadvisor.

Viac sa odzviete TU.