Burgerom to nekončí: 6 tipov, kde sa v okolí BeAbout viete zabaviť

Leto je tu, a preto vám prinášame pár tipoV, AKO môžete stráviť pekný deň. V okolí BeAbout na Prešernovej ulici je množstvo príležitostí kam ísť. Vyberiete si?

Nábrežie Dunaja

Promenáda v Bratislave, ktorá ožíva najmä v lete. Rodiny s deťmi, zamilované páry, zahraniční turisti, bežci, mamičky s kočíkmi, partie mladých ľudí. Tí náročnejší zakotvia na terasách reštaurácií. Iní uprednostnia trávnik s výhľadom na Dunaj, ktorý priam láka len tak sa "vyvaliť".

Milujete pikniky? Objednajte si u nás burgery so sebou, rozprestrite deku a užívajte chvíle voľna. Radi vám k nim pribalíme napríklad kávu.

Nákupné centrum Eurovea

V lete je škoda schovávať sa do nákupného centra. Je to však tiež možnosť, kde sa viete zabaviť.

Nenecháte si ujsť žiaden nový film? Potom neexistuje lepší plán ako náš burger, prechádzka po nábreží a ukončenie skvelého večera v kine.

Plavba loďou

Bratislavský prístav na Vajanskom nábreží ponúka viacero možností ako si užiť plavbu po Dunaji.

Naším osobným tipom je plavba z centra mesta k zrúcaninám hradu Devín a späť. V hlavnej sezóne vyhliadková loď odchádza z centra Bratislavy o 10:00 a poobede o 14:30.  Aby ste na cestu nezostali hladní, najprv sa môžete zastaviť u nás v BeAbout.

Ak vás Devín neoslovil, na výber máte z niekoľkých ďalších trás. Napríklad Čunovo, Čilistov alebo Viedeň.

Slovenské národné múzeum

Blízko BeAbout sa v budove Národného múzea nachádza Prírodovedné múzeum. Otvorené je denne okrem pondelka od 9:00 do 17:00, s posledným vstupom o 16:30. Momentálne múzeum ponúka štyri expozície.

Sad Janka Kráľa

Ak chcete vychodiť jedlo a cítite na dlhšiu prechádzku, môžete prejsť cez Starý most a ocitnete sa v najstaršom verejnom parku v strednej Európe a v jednom z najstarších stredoeurópskych parkov vôbec.

Sad Janka Kráľa je obľúbeným miestom, kam ľudia chodia cvičiť jogu, behať, prechádzať sa či hrať futbal. Park ponúka hneď niekoľko možností, ako môžete príjemne stráviť voľný čas. Počas leta tu môžete napríklad zažiť ukážky historických bojov o záchranu Bratislavy pred napoleonskými vojskami.

Máte lepší tip? Podeľte sa s nami v komentári alebo na facebooku.